Yhteystiedot


Aiconia järjestää Aicon ry. Tältä sivulta löydät Aiconin järjestäjien yhteystiedot. 
 

Pääjärjestäjä: Vilma "Veloniada" Kosola | pj@aicon.fi

Tilat & Info: Sonja "Aurora" Hopearuoho | info@aicon.fi

Puheohjelma: Stella "Pipa" Terentjeff | puheohjelma@aicon.fi

Lavaohjelma, SM-kisat: Ada Ristimäki | lavaohjelma@aicon.fi

Myyntipöydät, Kirpputori: Milja "minttupossu" Kauppila | minttupossu@aicon.fi | Mediakortti

Työvoima: Emma "Nimu" Helenius | tyovoima@aicon.fi

Talous: Heikki "Hutriel" Hutri | talous@aicon.fi

Oheistuotteet: Sini Kauppila | oheistuotteet@aicon.fi

Valokuvaus: Santtu "Japsu" Pajukanta | valokuvaus@aicon.fi

Iltabileet: Selma "laitti" Pietiäinen | iltabileet@aicon.fi

Green Room: Hilla Ruuska | greenroom@aicon.fi

Sidosryhmät: Hannele "Edelyne" Tervo

Markkinointi: Anni Lehtimäki

Grafiikka: alexandriel


Medialle:

Aiconia koskevat tiedustelut osoitteeseen pj@aicon.fi (Vilma Kosola, Pääjärjestäjä).

Kawaii BoxKilala